Groepsactiviteit in Wijk aan Zee | WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
256 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Wijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Sla jij een hole-in-one met een frisbee?

    Disc golf combineert het beste van twee werelden: frisbee en golf. Het doel is simpel – leg een parcours af in zo min mogelijk worpen. Je speelt dit leuke spel solo of samen met een team.

    In plaats van een gat in de grond mik je op een speciale “basket”: een mand met kettingen die je frisbee opvangt. Deze baskets zijn verplaatsbaar, waardoor er steeds weer verrassende en creatieve routes kunnen worden uitgezet.

    Een mix van precisie, strategie en een beetje durf: speel slim en laat zien hoe behendig jij bent!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 250 personen

    Op zoek naar een leuke teambuilding, kennismaking of bedrijfsuitje? Inspiration Game is een inspirerende en energieke happening vol creativiteit! 

    Aan de hand van een actueel thema in het bedrijf maken jullie in verschillende teams het allerleukste creatieve product. Dat kan bijvoorbeeld een show of theaterstuk, een film, een soap, cabaret, een kunstwerk of een lied zijn. Onder tijdsdruk worden de teams uitgedaagd om alle aanwezige talenten zo goed mogelijk in te zetten en zo goed mogelijk samen te werken. De Game eindigt met een spectaculaire finale waarin alle producten worden gepresenteerd en op een ludieke manier worden gewaardeerd. Wie wordt de winnaar van de Inspiration Game? 

    De Inspiration Game kan op elke locatie gespeeld worden. Wij verzorgen een mobiel atelier met daarin alle spelbenodigdheden: theaterkostuums, schmink, video, licht, geluid, muziek, kunstmaterialen etc.

    Het spel is uitermate geschikt als teambuilding, als bedrijfsuitje of als fusie/reorganisatie-game. De Inspiration Game is een fantastisch evenement om elkaar eens op een andere manier te leren kennen en samen te werken. Een evenement waar nog lang over zal worden nagepraat!

    Wij denken graag samen met u mee over de thema’s en invulling van dit evenement. Vraag ons vooral naar de mogelijkheden!

    25 - 500 personen

    Wil je eens echt wat anders doen met de organisatie? Kies dan voor ons Movie Event en laat de deelnemers schitteren in door hun zelf bedachte speelfilms! 

    De groep wordt opgesplitst in teams, die aan de slag gaan met het maken van een korte film. Het script, het draaiboek, wordt door de groep zelf bedacht. De deelnemers spelen in hun eigen film en worden hierbij ondersteund door onze regisseurs en een cameramensen. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de winnende film te maken, waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    In overleg kan er gekozen worden voor verschillende filmgenres (bijvoorbeeld science fiction, thriller, horror, comedy, romantische speelfilm of videoclip), Ook denken we graag mee hoe actuele thema’s binnen de organisatie verwerkt kunnen worden in de films. 

    Aan het eind van de dag worden de films plenair vertoond en kiezen de deelnemers zelf de beste acteur, actrice en beste film. De winnaars gaan naar huis met een Oscar!

    Het Movie Event is een ludiek en verrassend event met de films als blijvend aandenken aan deze dag.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 250 personen

    Wie weet het ‘spelletje’ het best te spelen? Zorg ervoor dat jullie niet gepakt worden tijdens deze spannende city game. Boek nu Hunted the Game in een stad naar keuze en kruip in de huid van een misdadiger! 

    Op de vlucht geslagen
    Jullie handlanger heeft een kostbare roof gepleegd. Miljoenen aan cash voor het oprapen. Er is alleen één probleem. Jullie worden gezocht. Blijf uit de handen van de opsporingsdienst door middel van opdrachten, raadsels en puzzels te voltooien. Stapje voor stapje komen jullie dichter bij de eindbestemming om te ontsnappen. Weten jullie uit handen van de opsporingsdienst te blijven?

    De tijd begint te dringen…
    - Combinatie van city game en city tour.
    - Met unieke doe- en denkopdrachten geïnspireerd op het populaire tv-programma.
    - Inclusief te gekke begeleiding, interactieve app, toffe spelmaterialen en attributen.
    - Te spelen in een stad naar keuze.
    - Ontwikkeld door de makers van het NK-Escape Rooms.

    Laten jullie je niet opjagen als team?
    Het is een strijd tegen de klok. Een zenuwslopende klopjacht. Weten jullie het hoofd koel te houden? En weten jullie als eerste te ontsnappen? Ga de strijd aan tegen de andere teams en de opsporingsdienst. Hunted the Game is te spelen in elke stad naar keuze. Het belooft een spannend teamuitje te worden.

    5 - 2500 personen

    Onder gejuich van het publiek beginnen de zelf ontworpen wieken op gang te komen. Maar hoeveel stroom zullen ze gaan opwekken? De Duurzame Energie Challenge is een  ‘groene’ en bijzondere teambeleving waarbij u windmolens gaat bouwen!

    Codes kraken om onderdelen te verdienen...
    Twee tot vijf teams construeren elk een windmolen, opgebouwd uit reuze meccano. Elk bouwwerk is ruim 4 meter hoog!

    Een deel van elk team gaat constructief aan de slag. Anderen beantwoorden vragen over duurzaamheid om te komen tot een cijfercode. Met de juiste cijfercode worden enkele onmisbare onderdelen van de windmolen verdiend.

    Zelf ontwerpen
    De basis volgens 3D bouwtekening maar de cruciale en bewegende onderdelen geheel volgens eigen ontwerp.

    Samenwerking is essentieel
    De teams zullen de taken effectief moeten verdelen om de verschillende onderdelen in elkaar te zetten, maar ook blijven managen om het geheel tijdig samen te voegen voor een strakke bouwtijd. Daarnaast zijn er onderdelen en punten te verdienen met het voltooien van opdrachten over duurzaamheid. 

    Finale op ‘orkaankracht’!
    In de finale moeten de teams zoveel mogelijk energie opwekken met behulp van windkracht uit een enorme ventilator... Welke windmolen draait de meeste RPM (rondes per minuut)? En welk team meet de hoogste piekstroom? 

    Welk team heeft de beste totaalscore en mag zichzelf winnaar van de ‘Duurzame Energie Challenge’ noemen?

    Programmaduur: 2,5 uur.
    Aantal personen: 25 tot 200

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte over dit teamuitje/ bedrijfsuitje het aanvraagformulier in! 

    25 - 200 personen

    Kraak de Kist – De Escape Game op locatie
    Samenwerken, snelheid en logisch nadenken centraal staan? Met Kraak de Kist haal je een complete escape game ervaring naar jullie eigen locatie. Ideaal voor bedrijfsuitjes, teamdagen, personeelsfeesten of groepsactiviteiten.

    Elke robuuste escape kist zit vol verborgen compartimenten, slimme puzzels, mysterieuze aanwijzingen en uitdagende raadsels. Aan jullie de taak om binnen 60 minuten de geheimen van de kist te ontrafelen. Alleen door goed samen te werken en scherp te blijven, lukt het om de kist op tijd te kraken.

    De activiteit wordt begeleid door een ervaren spelleider die zorgt voor een duidelijke uitleg, het spelverloop bewaakt en de tijd strak in de gaten houdt. Hierdoor blijft de spanning hoog en ontstaat er een fanatieke strijd tussen de teams.

    Er wordt gespeeld in teams van 4 tot 6 personen. Zijn er meerdere kisten aanwezig? Dan ontstaat er direct een competitief element: welk team kraakt als eerste de kist? En wie heeft de minste hints nodig?

    Waarom kiezen voor Kraak de Kist?

    • Escape game op jullie eigen locatie
    • Vol spanning, teamwork en competitie
    • Geschikt voor kleine én grote groepen
    • Meerdere speelrondes mogelijk
    • Professionele begeleiding inbegrepen
    • Binnen en buiten te spelen (bij droog weer)

    Inclusief

    • Professionele begeleiding
    • 1 escape kist per team
    • Prijs voor het winnende team

    Extra informatie

    • Speelbaar met meerdere teams tegelijk
    • Tot 120 personen per speelronde mogelijk
    • Nieuwe speelronde mogelijk per 2 uur
    • Beschikbaar in verschillende thema’s:
      • Kunstroof
      • Black Beards Treasure
    • Geschikt voor binnenlocaties en buiten bij goed weer

    Kraak de Kist is dé activiteit voor groepen die houden van uitdaging, samenwerking en een flinke dosis spanning. Durven jullie de strijd aan?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 240 personen

    Blijven jullie uit de handen van de Politie? Een superspannend teambuildingspel!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van de Politie? Is het mogelijk is om van de ene op de andere minuut te verdwijnen en onder de radar te blijven? Tijdens dit spel moeten de voortvluchtigen alles op alles zetten om uit de handen van de opsporingsteams te blijven terwijl het opsporingsteam er juist alles aan doet om deze mensen zo snel mogelijk te vinden…
     
    Wat staat je te wachten tijdens The Hunt?
    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
     
    Dan verdwijnen de teams. Door middel van onze speciaal ontwikkelde app moeten de teams (geheimzinnige) opdrachten uitvoeren. Door deze goed uit te voeren krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Hiermee kunnen voortvluchtigen informatie verzamelen over de Politie en hun einddoel en kunnen de opsporingsteams de live of laatstbekende positie krijgen van de voortvluchtigen. Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de Politie te blijven? Een super gave interactieve game….
     
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
    6 - 5000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Combineer MVO en teambuilding met Bouw een fiets voor Afrika! Een absoluut TOP-uitje in samenwerking met stichting Tools To Work. 

    Bouw samen met uw collega’s, een fiets voor Afrika! Van kaal frame tot een complete, kwalitatief uitstekende fiets. Uitgerust met de mooiste accessoires. Dat is de uitdaging die u met uw team aangaat!

    De teams beginnen met enkel een frame en gereedschap. Wat volgt is een dynamisch programma waarbij alle deelnemers tot het einde betrokken blijven bij het streven naar een zo goed mogelijk eindresultaat. De fietsonderdelen worden verworven door strategisch in te kopen en te onderhandelen. Daarna gaat een deel van het team aan slag met de onderdelen, de boutjes en de moertjes, terwijl anderen zich buigen over onze breinbrekers om accessoires te verdienen. Aan het einde van dit evenement worden de fietsen door de deelnemers getest. Onder toeziend oog van alle deelnemers volgt de ereronde en ontvangt het winnende team een originele prijs.

    Met Bouw een fiets voor Afrika, bouwt u aan een goed doel: wij hebben een samenwerking met de stichting Tools to Work (AMBI erkend) uit Teteringen. Dankzij jullie donatie worden er door de stichting fietsen en andere goederen opgestuurd naar projecten in Afrika. Uiteraard geven wij u hier graag meer informatie over.

    Bij Bouw een fiets voor Afrika zijn er alleen maar winnaars. Terecht een TOP-uitje met een goed gevoel en uitermate geschikt als teambuilding activiteit!

    Programma voorstel

    14:45 - 15:00       Ontvangst en uitleg
    15:00 - 15:30       Veiling van de fietsonderdelen
    15:30 - 16:00       Onderhandelingen en start bouwen
    16:00 - 17:00       Verder bouwen en inkopen accessoires
    17:00 - 17:15       Testronde op het parcours
    17:15 - 17:30       Prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • Op iedere gewenste locatie mogelijk
    • Alle benodigde gereedschappen, beschermende kleding en fietsen
    • Originele prijs voor het winnende team
    • Donatie voor de fiets, dit deel is aftrekbaar voor belastingen
    • Verscheping van de fietsen en goederen naar Afrika

    Optioneel

    • Lunch, borrel en/of diner
    • Extra accessoires
    • Ook op eigen locatie mogelijk
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige opdrachten/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!
    15 - 500 personen

    Kerst Quizzen zijn razend populair in de wintermaanden (stiekem ook al eerder in het jaar) en bieden een gezellige middag/avond vol plezier en uitdaging voor iedereen!

    Ben jij op zoek naar een middagje/avondje vol vermaak in de heerlijke kerst sferen met vrienden, familie of collega's? Dan is deze Kerst Quiz dé activiteit voor jou!

    Onze Kerst Quiz is een interactieve en vermakelijke quiz vol met verschillende categorieën. Weet je veel over kerst films? Of toch meer over de kerst weetjes? Blijf jij het langste staan in de ronde “Kerstmuts op, kerstmuts af”? Kun jij een kerst liedje herkennen aan het eerste deuntje dat je hoort? Of heb je iets langer nodig om erachter te komen welke artiest en titel wij zoeken?

    Je wordt uitgedaagd met vragen op verschillende niveaus en onze Quizmaster zorgt voor een ontspannen kerst sfeer waarbij iedereen zich op zijn gemak voelt. Zoals bij elke andere quiz die wij aanbieden, speel je deze quiz met de buzzers die wij voor jou meenemen. Is het A, B, C of D? Of druk jij als eerst op de knop bij de open vragen? Door deze buzzers kan er nooit vals gespeeld worden en is het elke ronde, nee elke vraag, ontzettend spannend!

    Onze Kerst Quiz is geschikt voor groepen van alle maten, of je nu met een klein groepje vrienden of een grote groep collega's komt. Het is de perfecte manier om al helemaal in de kerst sfeer te komen, de onderlinge band te versterken én om te strijden voor de titel van Kerst Quiz-kampioen!

    Dus verzamel je vrienden, familie of collega's en daag jezelf uit met onze vermakelijke Kerst Quiz!

    Wij verzorgen het hele uitje!
    Wij komen met alle materialen (Beamer, scherm, geluidsinstallatie en buzzers) naar een locatie naar keuze en zorgen voor een leuke prijs voor het winnende team. 

    15 - 400 personen

    Speel met Holland Tour Guides het beroemde tv-spel 'ik hou van holland'. Speel dit avondarrangement met aansluitend een heerlijk 3-gangen diner. 

    Helaas kunnen wij niet de bekende namen als Linda de Mol, Jeroen van Koningsbrugge of Guus Meeuwis als presentatrice of team captain laten opdraven, maar wij bieden u wel minstens zoveel lol met onze profesionele quizmasters!

    Test uw algemene kennis op het gebied van alles wat met Nederland te maken heeft: herken de grootste hits van Nederland als Huilen Is Voor Jou Te Laat, Una Paloma Blanca of Hier Aan De Kust en natuurlijk Ik Hou Van Holland!

    Kunt u BN-ers uitbeelden zonder hun namen te noemen? En hoeveel Nederlanders genieten eigenlijk het liefst ochtendsex dan vrijen in de avond?

    En weet u wat het allemaal extra leuk maakt? Naast het feit dat u de felbegeerde Hou Van Holland Hoofdprijs kunt winnen, schuift u na het spel aan aan tafel voor een overheerlijk driegangen diner!  Hollandse Pot? Wie zal het zeggen...? 

    Inclusief: 
    - Quizmaster
    - Uitgebreid 3 gangen diner
    - Decor
    - Rad
    - Kostuums en attributen
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Locatie


    Prijs:
    10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: €59,50 p.p. excl. BTW

    Bezorgkosten:
    Indien u het programma wenst op een locatie buiten de Randstad, Noord Brabant of Limburg werken wij met een bezorgkosten afhankelijk van de voorkeurslocatie. Deze kosten vermelden wij in het vrijblijvende voorstel en zijn vanaf € 100,00 excl. BTW. Daarnaast hanteren wij een minimum van 15 deelnemers.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen
    Film Teambuilding is de unieke creatieve motivatiebeleving dat plezier, entertainment, humor & het bouwen aan een perfect op elkaar afgestemd team combineert!
     
    Jullie bedrijfsuitje vol Plezier, Verbinding, Hilariteit & Teambuilding
     Samen met jouw collega's transformeer je tot hechte filmcrews en maak je onder begeleiding van televisie- en filmprofessionals ludieke bedrijfscommercials, spannende films, hilarische sketches, meeslepende documentaires, spetterende videoclips waarin jij, jouw organisatie en jouw collega's de hoofdrol spelen!
     
    Je leert elkaar tijdens dit personeelsuitje eens op een andere manier kennen
    Binnen de filmcrew(s) vervullen jullie amuserende ‘filmtaken’ zoals bijvoorbeeld : passievolle regisseur, voorbeeldige cameraman/vrouw, komische/avontuurlijke acteurs en vrolijke figuranten. Op deze wijze is iedereen actief bezig en is er voor ieder wat wils. Iedere groep krijgt een enthousiaste begeleider/regisseur die helpt om samen tot een filmisch kunstwerk te komen.
     
    Tijdens de opnames en de presentatie van jullie eigen film(s) zullen er vele collega's gieren van het lachen:)!

    Persoonlijk & Maatwerk
    Film teambuilding wordt exact naar wens gemaakt. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om op een ludieke wijze eigen (organisatie)boodschappen te verwerken in jullie avontuurlijke/hilarische film, spetterende videoclip of pakkende commercial vol humor:)
     
    Samenwerken
    Met Filmteambuilding beleef je de creatieve wereld van film maken optimaal en ervaar je samen plezierige momenten. Ook is de teamspirit beleving groot omdat een film alleen gemaakt kan worden door samenwerking binnen de filmcrew(s).

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij Filmteambuilding altijd inbegrepen.

    10 - 600 personen

    De Verraders – Wie kunt u nog vertrouwen?
    Durft u uw collega's volledig te vertrouwen? Tijdens De Verraders draait alles om samenwerking, strategie en verborgen rollen. Terwijl de meeste deelnemers proberen gezamenlijk zoveel mogelijk zilver te verdienen, doen enkele verraders er in het geheim alles aan om de opdrachten te saboteren. Niemand weet wie te vertrouwen is. Dat zorgt voor spanning, verrassende wendingen en een bedrijfsuitje waar nog lang over wordt nagepraat.

    Zo verloopt het programma
    Na een sfeervolle introductie krijgt iedere deelnemer in het geheim een rol toegewezen. Bent u een getrouwe of behoort u tot de verraders? Tijdens verschillende spelrondes voert u samen opdrachten uit om zilver te verdienen. Na iedere ronde volgt een beraad waarin de groep probeert te achterhalen wie de verraders zijn. Er wordt gestemd, deelnemers worden verdacht en in de Wapenkamer kunnen speciale voordelen of onverwachte spelwendingen worden verdiend. In de finale wordt duidelijk of de getrouwen erin zijn geslaagd de verraders te ontmaskeren, of dat de verraders er met het zilver vandoor gaan.

    Waarom De Verraders zo bijzonder is
    Dit bedrijfsuitje draait niet alleen om opdrachten uitvoeren, maar vooral om mensen lezen, strategisch denken en slim samenwerken. Vertrouwen speelt een grote rol, terwijl niets is wat het lijkt. Door de combinatie van teambuilding, psychologie en spanning ontstaat een unieke spelbeleving waarbij iedereen voortdurend betrokken blijft.

    Mogelijkheden & locaties
    Het programma wordt begeleid door professionele spelbegeleiders en kan op vrijwel iedere geschikte binnenlocatie worden georganiseerd. Afhankelijk van de locatie kan het spel worden uitgebreid met een buitenronde of volledig op maat worden gemaakt. Het programma kan volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, groepsgrootte en het beschikbare budget. Het programma is tevens uitstekend te combineren met een lunch, borrel of diner. 

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek wie binnen uw team de verraders weet te ontmaskeren.

    24 - 72 personen

    Duplo Building Game is een spannend teambuildings spel dat helemaal gebaseerd is op efficiënt samenwerken. De deelnemers gaan in teams met elkaar de competitie aan om op een zo snel en effectief mogelijke manier torens te bouwen van Duplo stenen. 

    Iedere deelnemer heeft zijn eigen functie en bijbehorende taken en verantwoordelijkheden. In verschillende rondes worden de teams uitgedaagd om steeds hun processen te optimaliseren en een zo hoog en zo mooi mogelijke toren te bouwen en hierbij zoveel mogelijk kosten te besparen.

    Deze game is uitermate geschikt om teams op een ludieke manier in korte tijd kennis te laten maken met de principes van efficiënt samenwerken. De deelnemers ervaren hoe ze onderdeel zijn van het gehele proces en hoe hun eigen functie en rol daarin het resultaat kan vergroten en verkleinen.  

    De Duplo Building Game kan ook geboekt worden samen met de Tante LEAN Show en heet dan de Duplo LEAN Game. De Game wordt dan voorafgegaan door een interactieve theatershow waarin de principes van LEAN op een humoristische manier worden gepresenteerd.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    20 - 200 personen

    Laat de routine los en omarm vernieuwing met onze jongleerworkshop! Hier staat loslaten centraal, omdat we geloven dat ware groei begint wanneer je bereid bent alles uit handen te laten vallen.

    In deze ervaring moedigen we je aan om vaste patronen los te laten en je creativiteit te stimuleren. Ballen loslaten is niet alleen toegestaan, maar het is zelfs een essentieel onderdeel van het proces. 

    Deze uitdagende activiteit brengt je brein in opperste staat van paraatheid. Je zult merken dat je hand-oog-coördinatie wordt getest en vaste denkpatronen plaatsmaken voor frisse inzichten. Het stapsgewijs leren, van het kortstondig laten vallen tot het gecontroleerd in de lucht houden van de ballen, is een reis van volharding waarbij elke seconde telt.

    Durf jezelf uit te dagen, ontdek het plezier van loslaten en zie hoe volharding leidt tot succes. Schrijf je nu in voor onze jongleerworkshop en laat de magie van het loslaten jouw team vormgeven!

    10 - 500 personen

    'Flikken'   De politiemensen Floris en Eva onderzoeken de één na de andere bloedstollende zaak. TB Events geeft jullie nu de kans om in hun schoenen te staan. Stap uit de dagelijkse sleur en speel dit bloedstollende spel. Een meeslepende moordzaak, ideaal als bedrijfsuitje of groepsuitje met collega's of vrienden.  

    Hoe ga je te werk bij Flikken?
    Begin aan de basis: plaats delict. Je volgt de aanwijzingen en leert steeds meer over de achtergronden van het slachtoffer. Ieder spoor kan je dichter bij je dader brengen. Of is het een dwaalspoor? Met jouw team zet je alle informatie op een rijtje en bepaal je de volgende plaats om uit te kammen. Door langs de juiste plaatsen te gaan, kun je de vitale informatie vergaren om de zaak te kraken. 

    Wat staat je te wachten tijdens Flikken? Detective word je niet zomaar. Daarom beginnen we met een stevige bak koffie om je op scherp te zetten. Dan volgt de briefing en krijg je een uitgebreide uitleg over het spel. Na het vormen van de teams bezoek je de plek van de moord, voor een eerste onderzoek.   Nu komt het er op aan: welke moordverdachten ga je als eerste aan de tand voelen, welke getuigenissen zijn
    doorslaggevend? Samen met jouw team stel je een lijst op met hoofdverdachten en hun motieven.

    Eenmaal terug op het rendez-vous-punt overhandig je deze lijst aan de commissaris. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris worden de rapportages nauwkeurig beoordeeld. Dan wordt het winnende team bekend gemaakt en het plot uitgelegd. Case closed.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 5000 personen

    Over deze pagina

    WegmetdeBaas heeft leuke ideeën voor een groepsactiviteit in Wijk aan Zee. Wij hebben vele unieke aanbieders van bedrijfsuitjes verzameld op onze site. Zo kunt u dus op één site een groepsactiviteit in Wijk aan Zee vinden in het brede aanbod van bedrijfsuitjes. Van actieve bedrijfsuitjes tot culinaire bedrijfsuitjes. Wat dacht u van een kookworkshop of een citygame in een stad naar keuze? Een groepsactiviteit is een goede investering voor het bedrijf omdat uw medewerkers op een informele wijze samen kunnen zijn. Zo ziet u dat collega's soms nog leuker zijn dan u al dacht. De ontspannen sfeer zorgt ook voor een ontspannen omgang met elkaar. Juist door even niet over werk te praten leert u elkaar nog beter kennen.

    Heeft u een groepsactiviteit in Wijk aan Zee gevonden dan kunt u direct meer informatie opvragen bij de aanbieder van het uitje. U vult eenvoudig het formulier in en deze wordt dan direct verstuurd naar de aanbieder van de groepsactiviteit in Wijk aan Zee. De aanbieder van het uitje neemt dan zo spoedig mogelijk contact met u op.