Zoek je een unieke en gezellige activiteit voor je team? Ontdek onze Sip & Clay Partay workshop bij Rembrandt van Wine in Amsterdam! Samen met je collega’s creëer je in twee uur een eigen kleiwerk, en heb je een avond vol creativiteit en plezier.
Waarom een Sip & Clay Partay?
- Een nostalgische trip terug naar je kleutertijd, maar dan met een discobal, sfeervolle verlichting en lekkere plaatjes.
- Een gezellige en creatieve middag waarin je iets nieuws probeert. Het draait niet om artistieke perfectie, maar om plezier maken en iets unieks creëren. En je gaat naar huis met een eigen kunstwerk in een doosje waar je trots op kunt zijn!
- Geen ervaring nodig. Onze enthousiaste clay masters helpen je op weg, zodat zelfs beginners iets tofs kunnen maken. Wij zorgen voor alle materialen én drankjes.
- Onbeperkt drankjes inbegrepen: Rood, wit, <0.5% wijn of een ander (fris)drankje naar keuze.
De workshop duurt twee uur en bestaat uit twee delen: eerst maak je je kleicreatie(s), daarna geef je die een lik verf in jouw stijl. Aan het eind is er nog tijd om rond te lopen, foto’s te maken, elkaars werk te bewonderen en lekker te kletsen.
Waarom bij Rembrandt van Wine?
- Teambuilding: samen creatief bezig zijn versterkt de band en zorgt voor een ontspannen sfeer.
- Plezier voor iedereen: of je een ervaren klei-kunstenaar bent of voor het eerst klei hebt.
- Herinneringen om mee te nemen: na afloop gaat iedereen naar huis met een origineel kleiwerkje én leuke herinneringen aan een gezellige avond.
Boek nu jouw teamuitje!
Neem contact met ons op om een datum te reserveren of meer te weten te komen over onze workshops.