De bar is open, de keuken bruist – welkom bij onze populaire en super gezellige keukenborrel kookworkshop! Samen met chef Michka bereid je een reeks heerlijke hapjes met seizoensgebonden ingrediënten uit bekende wereldkeukens, terwijl je geniet van een lokaal biertje, een goed glas wijn of een verfrissend 0% drankje.
In en rond de keuken wordt gekookt, geproost en gelachen. Geen formeel diner aan tafel, maar een ongedwongen, levendige sfeer waarin koken en borrelen naadloos in elkaar overgaan. Voor elk kookniveau is er voldoende uitdaging en natuurlijk krijg je na afloop alle recepten, zodat je de gerechten thuis kunt herhalen voor je eigen keuken party.
Jullie zijn bij deze keukenborrel workshop in en om de keuken en gaan niet aan tafel. Er is tijd en ruimte genoeg om lekker te kletsen, te proosten, te koken en te genieten.
Waarom reserveren?
-
Gezellig borrelen én koken – twee belevingen in één
-
Wereldse hapjes met seizoensproducten – verrassend en smaakvol
-
Geschikt voor elk kookniveau – van beginner tot ervaren hobbykok
-
Recepten voor thuis – organiseer je eigen keukenborrel
-
Perfect voor groepen – vanaf 10 tot maximaal 34 personen*
-
Privé of zakelijk – ideaal voor feestjes en teambuilding
Reserveer nu en beleef een keukenborrel vol smaak, gezelligheid en samenzijn. Een beleving die je meeneemt naar huis!
- Chef Michka heeft de afgelopen jaren naast het runnen van haar kookstudio, haar eerste kookboek geschreven, op bijzondere locaties diverse culinaire belevings pop-up diners georganiseerd en is sinds juli 2025 officieel Hoeksche Ambassadeur. Haar kookstudio is in de omgeving ondertussen een begrip.