In de workshop schieten komen verschillende disciplines van de schietsport aan bod: handboog, kruisboog, luchtbuks en blaaspijp. Je krijgt uitleg over de juiste techniek, de puntentelling en natuurlijk de veiligheid. Na enkele oefenrondjes zijn er originele opdrachten en leuke wedstrijdjes.
Het is een ontspannen activiteit die voor een brede doelgroep geschikt is. Conditie is niet vereist. De workshop schieten is heel geschikt voor een teamuitje.
Het is ook mogelijk om te kiezen voor een bedrijfsuitje Boogschieten. Dit is een leuke buitensport die voor iedereen snel te leren is. Onder begeleiding van een deskundig instructeur beoefen je op een verantwoorde manier deze mooie sport op onze boogschietbaan. Is het weer wat minder? Dan gebruiken we de overdekte boogschietbaan zodat je heerlijk droog staat.
Met extra eten en/of drinken maak je er een compleet bedrijfsuitje van.
Ook goed te combineren met survival, boerenmidgetgolf, kanovaren of outdoor games.
Bedrijfsuitje op maat
De activiteiten worden altijd aangepast aan de mogelijkheden en wensen van de deelnemers. Naar wens kan een bepaald thema centraal staan, zoals samenwerking, competitie of teambuilding. Natuurlijk zorgen we ervoor dat iedereen plezier heeft!
Gezellige afsluiting met hapje en drankje
Tot slot is het gezellig napraten met een drankje en/of hapje in onze sfeervolle Pandahut of op ons ruime terras. De dag kan worden uitgebreid met een boerenlunch, een gezellige borrel met hapjes, een luxe barbecue (ook vis, vegetarisch en halal), of een heerlijk steengrill arrangement