Bedrijfsuitje aan zee

  • PBN Nova Zembla
  • 20 - 150 personen
  • 11123

Je eigen strandpaviljoen voor een dag.

Bij paviljoen Nova Zembla geniet je met het hele team van je eigen strandpaviljoen en privéstrand. Of je nu wilt blokarten of terrashangen, beachvolleyballen of sateetjes eten. De keuze is reuze en voor ieder wat wils. Wat je ook kiest: een ontspannen, sportieve en gezellige dag met je collega’s wordt het zeker. 

De mogelijkheden bij Nova Zembla zijn eindeloos. Van blokarten, beachvolleybal, drakenbootvaren, brandingraften, natuurwandeling, steppen en archery tag tot tokkelen, abseilen en klimmen op onze unieke 22 hoge Teamtower. 

Na een actieve middag genieten we van een heerlijk drankje en smakelijke BBQ op het terras.

Wil je alvast een kijkje nemen in Paviljoen Nova Zembl? Bekijk nu de online tour!

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

Ligging uitje
  • Aan het Kennemermeer en Nationaal Park de Kennemerduinen
  • Direct naast de A9
  • Op loopafstand van het Leonardo Hotel en het strand

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!

Ontvang informatie / offerte

Aanhef
Naam
Bedrijfsnaam
E-mailadres
Telefoonnummer
Aantal personen
Straat en huisnummer
Postcode
Plaats

Bekijk ook onze andere activiteiten!

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!