Bedrijfsuitjes - Fun op Wielen

Filteren

Filters

Unieke Eindejaarsuitjes 2025
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
114 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Fun op wielen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    We starten in het museum, dat beschikt over de oudste privécollectie automobielen ter wereld. Hier krijgt de groep een rondleiding. Het Louwman Museum is een prachtige collectie van klassieke en moderne auto's en is een must-see voor autoliefhebbers. De tocht voert onder andere langs de Aston Martin waarin James Bond reed in de film Goldfinger en een Cadillac van Elvis Presley.

    Het museum beschikt ook over een aantal andere producten die met automobielen te maken hebben.

    Na de lunch staat een bezoek aan Futureland op het programma. Futureland is een educatief en interactief informatiecentrum gelegen op de Tweede Maasvlakte in Rotterdam. Het centrum geeft informatie over de aanleg en ontwikkeling van deze nieuwe haven en toont de nieuwste technologieën en innovaties in de transport- en logistieke sector.

    Daarna is het mogelijk om de dag af te sluiten met een heerlijk en gezellig diner. U kunt bijvoorbeeld terecht bij het restaurant Loetje aan de Maas, dat gelegen is aan de oevers van de Nieuwe Maas in Rotterdam. Hier kunt u genieten van heerlijke gerechten en een prachtig uitzicht over de skyline van Rotterdam.

    Dit is slechts een voorbeeldprogramma en u kunt het uiteraard naar eigen wens aanpassen. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 50 personen

    Hou jij van actie en adrenaline en ben jij op zoek naar een gaaf bedrijfsuitjes. Dan moet je zeker komen driften bij Fundustry Adventures. Driften net als in een film, hoe gaaf is dat! Kom driften in een van onze BMW’s, je krijgt uiteraard goede begeleiding van onze ervaren begeleiders. Tijdens de activiteit leer je op verschillende manieren driften en je leert de auto onder controle te houden.

    Leer speciale drifttechnieken op ons terrein. Een driftcursus doe je natuurlijk voor de kick en adrenaline, maar ook zeker om zelfverzekerder en een betere chauffeur te worden. Naast een geweldige ervaring en een spectaculair uitje heb je er ook in het dagelijkse leven nog wat aan!

    Sluit deze geslaagde dag gezellig af met een hapje en een drankje bij een van de horecagelegenheden op onze locatie!

     Wil je graag meer informatie, of een vrijblijvende offerte ontvangen vul dan het aanvraagformulier in. Je beleeft het bij Fundustry Adventures!

    8 - 1000 personen

    Een wervelend spel, waarbij je in teamverband spelenderwijs te voet, met OV en tuktuk de stad gaat ontdekken waarbij er onderweg opdrachten worden uitgevoerd.

    Wat kun je verwachten?
    Vind, gewapend met een plattegrond, een OV-dagkaart en een watertaxivoucher je weg door de stad op zoek naar de antwoorden op de verschillende vragen.  De meeste highlights uit de stad zijn verwerkt in het spel en pik je dus en passant mee. Daarnaast hebben we ook bijzondere en hilarische foto- en video-opdrachten toegevoegd.

    En ….als extra opdracht krijgt elk team een uur de beschikking over een tuktuk met chauffeur waarmee een aparte route en opdracht gedaan moet worden of waarmee naar de verder gelegen plekken gereisd kan worden. Welk team doet dit alles het best?

    Waar vindt dit teamuitje in Rotterdam plaats? 
    Dit is een actief teamuitje dat gespeeld wordt in en om het centrum van Rotterdam.  Locatie voor start en finish bepalen we in overleg.

    Ga jij met de winst naar huis?
    Welk team heeft de opdrachten het beste uitgevoerd en mag zich de winnaar noemen?

    Meer weten over dit teamuitje?
    Vraag eenvoudig een offerte aan of neem contact op voor meer informatie. We helpen je graag!

    24 - 200 personen

    Supergezellig iets leuks doen met je collega’s. Lekker knus in een oude trabant en een dagje enorm met elkaar lachen. Jullie lezen elkaar voor uit het dagboek, ontdekken de mooiste plekjes in de regio, laten de lekkerste hapjes uit de De Peel jullie smaken en doen ouderwets leuke spelletjes. Echt quality-time !

    Gedurende onze trabant toertochten ontdekt u, aan de hand van het dagboek van Peelwerker ‘Wippe Pier de mooiste plekjes van de Peel. 

    Voor vertrek wordt er uiteraard deskundig uitleg gegeven over het rijden in een trabant en leert u kort iets over de geschiedenis en techniek van deze cult-auto. Met een routeboek in de hand verkent u vervolgens op eigen gelegenheid al tuffend in de trabant de indrukwekkende peelomgeving. Op diverse locaties onderweg slaat u het dagboek van ‘Wippe Pier’ er op na om zo steeds meer te weten te komen over het leven als Turfsteker, en van deze man in het bijzonder: ‘Wie is Wippe Pier eigenlijk’; Hoe luidt de legende van ‘Gebbel’?; Hoe ging het er aan toe in de turfindustrie? 

    O.a, brengt u tijdens de tocht een bezoek aan de nog altijd aanwezige Peelherberg waar de peelwerkers hun werkweek het liefste afsloten. In deze herberg wordt u getrakteerd op een typische peellekkernij en bijbehorend kopje koffie of thee (inbegrepen). Trabant in de Peel: Een unieke activiteit, voor iedereen toegankelijk, leerzaam, actief en gezellig met elkaar. Super gezellig met collega’s, vrienden of familie. In het voormalig Oost Duitsland is het synoniem aan de naam trabant niet voor niets ‘mijn maatje’.

    De trabant tochten bieden plaats van 1 tot 30 personen. Tot 60 personen bieden we de mogelijkheid om deze tocht te combineren met andere arrangementen, waardoor er een dagvullend programma ontstaat.

    Duur:
    Circa 3 uur

    Starttijden:
    Ochtend (hele jaar)
    Middag (hele jaar)

    Voorwaarden:

    • Bestuurder minimaal 24 jaar en in het bezit van een geldig rijbewijs B
    • Borg : € 100,- per trabant met een maximum van € 500,00 per boeking
    • Overige voorwaarden en huurcontract


    Eten en drinken
    Als "De Heere van Meijel"  hebben we u van alles lekkers te bieden. 

    Combineren met andere activiteiten
    We hebben de mogelijkheid om deze activiteit te combineren met vele andere activiteiten en versnaperingen. 

    Aantal personen
    We hebben mogelijkheden van 2 tot 150 personen. Voor grote groepen doen we u graag een voorstel op maat.

     Wij doen ons uiterste best om een fantastisch leuke dag voor jullie te organiseren! Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand formulier in!

    2 - 150 personen

    Op zoek naar het perfecte event voor jouw team of organisatie?
    Bij TeamSport Groningen tillen we zakelijke uitjes naar een hoger niveau! Of het nu gaat om een teambuildingdag, productlancering, vergadering of bedrijfsborrel — wij bieden de ideale mix van actie, sfeer en gemak.

    Race naar succes op onze professionele kartbaan: perfect voor het stimuleren van competitie en samenwerking. Gooi strikes tijdens een ontspannen potje bowlen. Sluit af met onze Minigrill, waarbij je samen kookt aan tafel – de ultieme informele afsluiter van een geslaagde dag. (of kies voor onze andere cateringmogelijkheden).

    Van maatwerkarrangementen tot complete verzorging van A tot Z: bij TeamSport Groningen wordt elk zakelijk event een schot in de roos.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

     

    10 - 150 personen

    Segway city rijden in Amsterdam, Utrecht en Maastricht al vanaf 4 personen.  

    Deze Segway-tour geeft je de kans om de bruisende binnensteden van Utrecht, Amsterdam of Maastricht op een unieke manier te verkennen. Terwijl je langs de bijzondere plekken van de stad glijdt, ervaar je hoe leuk het is om op een Segway-te rijden. Een deskundige gids leidt je door schilderachtige straten en langs charmante pleinen, waar je de levendige sfeer van het stadscentrum met de gezellige terrassen kunt ervaren. Kortom, een fantastische Segway-tour!

    Onze uitgebreide ervaring heeft ons geleerd dat iedereen Segway kan rijden. Bij ieder Segway arrangement zit een Segway training verzorgd door een onze ervaren instructeurs. 

    We hebben schitterende routes door de historische binnensteden van Utrecht, Amsterdam en Maastricht, evenals op vele andere prachtige locaties in het land. Natuurlijk kunnen we ook een route aanpassen aan uw specifieke wensen of een geheel nieuwe route voor u uitstippelen. Wij denken heel graag met jullie mee.

    Liever de natuur in? Boek dan onze Bos & Heide tour die start in Ermelo en rijd een mooie tour over de Veluwe. Ook deze tour is al vanaf 4 personen mogelijk. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. Wij denken graag met u mee!

    4 - 200 personen

    Wij organiseren voor uw bedrijf tochten door het Limburgse heuvellandschap. Wij bieden totaalprogramma's aan met onder andere culinaire, actieve, wellness, outdoor en indooractiviteiten.

    Allemaal op de Bella Vespa!
    Heerlijk genieten van de Limburgse heuvels met een groot gezelschap? Geen probleem. Wij maken, samen met onze ervaren organisatie partners, graag maatwerk van uw uitje. 

    Liever hip en trendy elektrisch rijden? Dat kan ook!
    Vertrek op een fluisterstille elektrische E-Solex, E-scooter of een krachtige E-bike en geniet van de hotspots in en om het Limburgse Valkenburg aan de Geul. Maak bijvoorbeeld een culinaire stop of kies voor een heerlijke lunch op een bruisend terras. U maakt met behulp van onze gratis routekaart een leuke, nostalgische toer door ons prachtige Limburgse Heuvelland. U voelt de koele wind door uw haren, bespeurt de zoete reuk van bloeiende boomgaarden en kijkt uit over de weidse velden. Met z'n tweeën of in een groep, wij creëren voor iedereen het La Dolce Vita gevoel!

    U kunt bij ons terecht voor onder andere Vespa's, E-bikes, E-scooters, Kickbikes, Tandems en andere sportieve tweewielers!

    Wij leveren maatwerk voor uw bedrijf en uw budget.

    Vul voor meer informatie het aanvraagformulier in!

    5 - 150 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Team 1... Ready?... GO! Het eerste team gaat de uitdagingen van het circuit te lijf onder het gejuich van het publiek. Maar wordt dit ook de snelste tijd?

    Van Pitstop tot Pimp Shop!
    Van ontwerp naar complete zeepkist, tot wel 20 teams. Wie zijn verantwoordelijk voor het constructieve en creatieve deel? En wie spelen de games om munten te verdienen? Welke deelnemers gaan shoppen in de Pimp-My-Ride Shop voor onmisbare onderdelen?

    Verkrijgbaar zijn de meest waanzinnige accessoires als ’dikke’ uitlaten, ’bling-bling’ zijspiegels, zwaailichten, alarmsystemen, LED verlichting, bull-bar en full size bumper, kentekenplaten met inspirerende teksten, Mario Kart outfit, etc.

    Grand Prix… action!
    In een waanzinnig spannende tijdrit voeren de chauffeurs een aantal zenuwslopende opdrachten uit met de zeepkist. Een combinatie van techniek, vernuftige uitvoering en snelheid maakt een winnend zeepkisten team…

    Een remwegtest wordt gevolgd door een chauffeurswissel, waarna een foutloze slalom leidt naar de whoop-de-doo’s en scherpe bochten in het circuit. Wat is de eindtijd? Hoeveel strafseconden worden erbij opgeteld? Kortom… Wélk team wint de race op tijd?

    Programmaduur: 2½ uur.
    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte over dit bedrijfsuitje/ teamuitje het aanvraagformulier in!

    20 - 250 personen

    Daal af in een verborgen wereld en ontdek samen het ondergrondse landschap. Je staat 40m onder de grond in een van de grootse gangenstelsels van Europa... Om je heen zie je oude tunnels die zich uitstrekken in alle richtingen en leiden naar... ja, naar wat? In gedachte kijk je rond, wanneer opeens een opgewekte gids voor je neus staat. Nu gaat het avontuur beginnen! Tijdens deze exclusieve mountainbike tocht door de grotten van Valkenburg val je van verbazing in verbazing. Het Grotbiken is een unieke ervaring met succes gegarandeerd!

    Waarom Grotbiken?

    • Wel het outdoor gevoel, maar niet afhankelijk van het het weer
    • Voor grote en kleine groepen
    • Een ervaren gids die de rondleiding afstemt op jouw groep
    • Unieke en onvergetelijke beleving voor jong en oud

    Praktisch

    • Duur: 1.5 uur
    • Inclusief: fiets, helm, lampen, en gids
    • Starttijden: verschillende starttijden van dinsdag t/m zondag
    • Kosten: €35,00p.p.
    • De temperatuur ondergronds is altijd 12°C
    • Minimale lengte 1,40m
    • Diverse mogelijkheden voor lunch op locatie

    Bij groepen vanaf 10 personen kun je het aanvraagformulier invullen en ontvang je een vrijblijvende offerte. Ben je met minder dan 10 personen en wil je graag deelnemen aan deze activiteit? Reserveer dan eenvoudig via onze website; valkenburgadventure.nl/activiteiten/ 

    10 - 150 personen

    Het cabrio gevoel van de jaren 70 herbeleven. Zon in je gezicht, gevoel van vrijheid en de wind door je haren!

    Het typische geluid van een luchtgekoelde kever cabrio. U navigeert door een landelijke omgeving in één van onze 35 authentieke reclamevrije Kever cabrio’s of 15 VW busjes. Hierbij maakt u gebruik van verschillende uitdagende navigatietechnieken afkomstig uit de rallywereld.

    Na een korte briefing start u met de Kever Cabrio onder een echte rallyboog. Hier wordt uw tijd geregistreerd. De bedoeling is de door ons uitgezette landelijke route zo foutloos mogelijk te rijden. Door het track-trace systeem in de Kevers is het mogelijk deze nauwgezet te volgen. Hierdoor kan exact gezien worden wat de snelheid is geweest en welke route gevolgd is. Onzichtbare flitspalen bekeuren snelheidsduivels met strafpunten. Alle tijden van uw equipe en die van uw collega's zullen aan het einde van de rally in het eindklassement te zien zijn.

    Tijdens uw rit, die door een prachtige landschap voert, wordt u langs interessante bezienswaardigheden geleid en staan u verschillende teamuitdagingen te wachten. Heeft u bijvoorbeeld al eens geblinddoekt achter het stuur van een klassieker willen zitten? Dit is uw kans!

    Onze programma’s kennen bovenal een sportief maar vooral een ontspannen karakter en speciaal voor u op wens gemaakt. 

    • Een geheel verzorgd professioneel rallyprogramma
    • Huur van onze exclusieve reclamevrije (Kever cabriolets of) VW busjes
    • Inclusief brandstof en all-risk verzekering
    • Professionele rally met GPS tijdregistratiesysteem, Start- en finishboog en afgedrukt eindklassement
    • Bemande controleposten
    • Sleutelhanger in de vorm van een Kever cabrio of VW busje
    • De (groeps)foto’s van het evenement via een persoonlijke inlog op onze site te bekijken
    • Versnaperingen voor onderweg
    • CO2 neutraal
    • Diverse leuke pitstops en teamuitdagingen
    • Een prijs voor de winnende equipe

    Optie:
    Seventies party
    Overnachting
    Etc.

    Natuurlijk kunnen wij ook uw persoonlijke wensen in ons programma opnemen. Bent u enthousiast geworden en wilt u meer informatie, vul dan onderstaand informatieformulier in.

    Ook bij het organiseren van een geslaagde familiedag zijn wij van de partij.

    12 - 400 personen

    Trappen met grappen! Onze Tandem Battle is leuk voor jong en oud. Je wordt ontvangen op Fort Lunet in Raamsdonksveer. Hier staan hippe Amerikaanse tandems voor jou en je gezelschap klaar. Voordat je opstapt krijg je nog een duidelijke uitleg over het fietsen met een tandem. Dit lijkt misschien niet moeilijk, maar is stiekem lastiger dan je denkt. Maar juist daarom ook hilarisch en is een glimlach een zekerheid

    Zodra de groep compleet is, wordt jullie groep verdeeld in kleinere groepjes. Nadat de groepjes zijn gemaakt worden GPS-en en navigatiemappen uitgedeeld. Hier krijg je ook nog een heldere uitleg over. Is iedereen op de hoogte? Starten maar!

    Je gaat op zoek naar verschillende GPS-punten in de omgeving. Hier maak je teamopdrachten die je terugvindt in je navigatiemap. Ieder groepje zoekt dezelfde GPS-punten, maar in een andere volgorde. Zo rij je niet de hele tijd achter elkaar aan, maar kom je elkaar ongetwijfeld tegen. De opdrachten bestaan uit puzzels, vragen over de omgeving en improvisatie opdrachtenSamenwerken en originaliteit is enorm belangrijk. Zo scoor je de meeste punten. Het gaat niet om snelheid, maar om goede antwoorden. Heb je alle opdrachten gemaakt? Dan is het tijd voor een pauze op een terras in vestingstad Geertruidenberg.

    Na de pauze is het tijd voor ronde twee. Zoek je groepje bij elkaar en stap weer op de tandem. Er zijn nog genoeg punten te verdienen! Zorg ervoor dat je meer punten haalt dan de andere teams. Ben je klaar? Dan ga je weer terug naar Fort Lunet. Hier is de begeleider weer om je te ontvangen. Je levert daar je GPS en je antwoorden in. Je begeleider zal de score bepalen en deze bekendmaken tijdens een ludieke prijsuitreiking inclusief prijs.

    Wie wint bij jullie de GPS Tandem Battle?

    Voorbeeldprogramma:
    14.30 uur - Uitleg + start GPS Tandem Challenge
    15.30 uur - Pauze op een zonnig terras (drankjes excl.)
    16.00 uur - Vervolg GPS Tandem Challenge
    17.15 uur - Einde GPS Tandem Challenge + prijsuitreiking

    • Let op: dit is een voorbeeldprogramma dat aangepast kan worden aan jouw specifieke wensen
    4 - 150 personen

    Treed op een wel heel bijzondere manier in de voetsporen van de Eduard en Jozef van der Griendt. De twee broers die in 1882 De Griendtsveen Turfstrooisel Maatschappij oprichtte en daarmee aan de basis stonden van de economische bloei van het peelgebied.

    Vanuit 'Nostalgie Eten & Drinken' kunt u gedurende 1,5 of 2,25 uur een Swingtrike huren en een toertocht maken langs het beroemde kanalenstelsel. De Swingtrike rijdt 20 km per uur en met een volle accu rijdt u maximaal 25 km. Met uw gezelschap stapt u op deze gemakkelijk bedienbare elektrische driewielers en vervolgens SWINGT U langs het kanalenstelsel van de Noordervaart, het Deurnes kanaal en de Helenavaart. Deze kanalen waren aanvankelijk bedoeld ter afwatering van het veengebied en voor het transport van de in de Peel afgegraven turf. Naast de kanalen wordt u getrakteerd op een open landschap van kleinschalige bosgebieden, afgewisseld met akkers en weilanden.

    Cruisen door ‘De Groote Peel’ op een Swingtrike!
    De Swingtrike toertocht is bij uitstek geschikt voor mensen die op een unieke en ‘groene’ wijze Meijel en de Peelomgeving willen leren kennen. Romantisch met z’n tweeën; gezellig met het gezin, collega’s, vrienden of familie. Een uniek dagje uit voor iedereen!

    Al dan niet gecombineerd met een 2e activiteit, lunch, buffet of diner, bezorgen wij u een geweldige ervaring met onze Swingtrike toertochten. De Swingtrike tochten bieden plaats van 1 tot 21 personen. Tot 41 personen bieden we de mogelijkheid om deze tocht te combineren met andere arrangementen zoals de Tuk Tuk Tocht, waardoor er een dagvullend programma ontstaat.

    Starttijden:
    10:30 uur
    14:15 uur

    Inhoud van het arrangement:
    * Ontvangst; optioneel uit te breiden met koffie, thee en Limburgse vlaai (€ 6,00 p.p.)
    * Introductie en korte behendigheidsoefening voor het rijden van de Swingtrike
    * 1,5 uur of 2,5 durende Swingtrike-tocht door natuurgebied ‘De Groote Peel’.
    * Optioneel uit te breiden tot een dagarrangement met een 2e activiteit
    * Optioneel uit te breiden met een lunch en/of diner bij De Heere van Meijel.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    1 - 50 personen

    De E-Battle
    Met prachtige E-Scooters de strijd aangaan met je collega's, team of familie!. Wie wil dat nou niet? Op een leuke, educatieve en moderne manier wordt deze citygame gespeeld.

    Hoe wordt de citygame gespeeld?
    In teams ga je met het Gamebook de stad in en voer je de opdrachten uit. Alle antwoorden worden via Whatsapp gestuurd naar de spelleider in de vooraf aangemaakte groepsappen. de opdrachten kunnen bestaan uit dingen opzoeken op internet, maar ook zijn er verschillende foto-opdrachten en doe opdrachten. De opdrachten zijn in verschillende catogorieën verdeelt.

    Kortom een hilarisch spel waar je ook nog eens wat van leert.

    De E-Battle Special in inclusief flesje water en en snack voor onderweg, en tijdens de pauze kunt u kiezen uit koffie/thee met iets lekkers of een drankje en een hapje !!! 
    E-Battle Special met E-Scooters en E-Choppers vanaf 24 personen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!   Bos en Heide Segway tour vanaf 8 personen


    Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.

     

    24 - 200 personen

    Zin in een ontspannen dag weg met je team? Huur een karavaan kleurrijke Fiat 500's en ontdek samen de mooiste plekjes van de Betuwe. Jullie vertrekken vanuit Geldermalsen voor een halve of hele dag vol rust, ruimte en retro-gevoel. Onderweg volgen jullie een routeboek met puzzels en leuke weetjes over de streek. Geen haast, geen druk. Gewoon samen genieten, onderweg picknicken en stoppen waar je wilt.

    Alles is maatwerk: starttijd in overleg, optioneel lunch of koffiearrangement, begeleiding mogelijk maar niet nodig.

    De auto’s zijn verzekerd en voorzien van instructies - je hebt geen ervaring nodig om ermee te rijden. Perfect voor wie samen iets unieks wil beleven, maar niet van druk programma houdt.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 30 personen

    Bent u klaar voor een dag vol avontuur, tactiek en teamspirit?
    De Watergeuzenregatta is een unieke combinatie van rally rijden in historische voertuigen én een spannende zeilrace op het Uitgeestermeer. Deze onvergetelijke ervaring start vanaf onze sfeervolle uitvalsbasis in Uitgeest, waar u wordt ontvangen in onze Caribbean bar met koffie of thee. Hier krijgt elk team een mysterieuze koffer met geheime instructies... de missie kan beginnen!

    De Rally: Op pad met een missie
    Voel de spanning stijgen wanneer u oog in oog staat met onze authentieke legervoertuigen. In colonne, onder begeleiding van een militaire instructeur, vertrekt u met uw team op een strategische tocht door het indrukwekkende landschap van de Stelling van Amsterdam. Onderweg wacht u een reeks uitdagende opdrachten die samenwerking, creativiteit én lef vereisen.

    Lievere iets luchtigers dan een legervoertuig? Kies dan voor een nostalgische rit in een Kever Cabrio of een charmante Daf 33 – plezier gegarandeerd!

    De Zeilrace: Wie voert het snelste team aan?
    Na de landmissie wacht het water...
    Op het schitterende Uitgeestermeer stapt u aan boord van een zeilboot voor een korte training. Onder begeleiding óf zelfstandig – afhankelijk van uw ervaring – bereidt u zich voor op de climax: de Regatta.

    Vaar samen met uw teamgenoten naar de overwinning. Strategie, timing en teamwork bepalen wie zich kronen tot winnaars van deze nautische strijd. Eén ding is zeker: dit is het moment waarop iedereen alles geeft!

    Maak uw missie compleet
    Sluit deze dag af op onze prachtige locatie aan het water. Geniet van een welverdiende borrel, uitgebreide lunch of diner. Liever niet naar huis? Breid het uitje uit met een sfeervolle overnachting inclusief ontbijt – alles is mogelijk.

    Beleef. Strijd. Geniet.
    De Watergeuzenregatta is het ideale bedrijfsuitje of groepsavontuur. Vul nu het aanvraagformulier in en ontvang alle informatie om uw missie te starten.

    32 - 1000 personen

    Over deze pagina

    Bedrijfsuitjes in de rubriek Fun op Wielen staat vol met spannende, spectaculaire en unieke teamuitjes!  Van Solexrijden tot Ferrari rijden. van Fiets tot Segway. Een sportief en actief bedrijfsuitje  werkt ook zeker positief om de verhoudingen in uw team te verbeteren. U maakt tenslotte iets niet allerdaags mee! U kunt bij een gemotoriseerd bedrijfsuitje  bijvoorbeeld denken aan samen steppen door diverse steden of quad rijden of bugxter rijden waar samenwerken en oplossingsgericht denken centraal staan. Want het is samen sturen en remmen!
    Maak samen een spannende en overgetelijke dag mee in de stad of in de vrije natuur. Tijdens een bedrijfsuitje Fun op Wielen kunt u gericht iets leren over de veiligheid tijdens een nat wegdek tijdens een slipcurcus, maar u kunt ook gewoon heel veel lol maken door een keer in een tank te gaan rijden! 

    WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en beste bedrijfsuitjes in de rubriek Fun op Wielen  gevonden. Bij ons vindt u alles overzichtelijk op 1 plek. Van langzaam tuffen tot het racen op een circuit.