bullet Holland Tour Guides



Activiteitnaam:

Walking Dinner Zwolle
Beschrijving Bedrijfsuitje:

Tja, waar moet je beginnen als je het over de Blauwvingers (inwoners van Zwolle) hebt.
Niet alleen blauwe, ook vlugge vingers hebben ze. Want er is hier een hoop klaargespeeld!

Zo was Zwolle vroeger een ommuurde stad met 23 torens! Daar kun je vandaag de dag nog de restanten van bewonderen en enkele poorten bekijken, zoals de Sassenpoort. Aan de Ossenmarkt staat de Basiliek van Onze Lieve Vrouwe Tenhemelopneming, een middeleeuwse kruiskerk uit 1394. Vijftig jaar daarna is de bekende Peperbus erbij gebouwd, een laatgotische toren.

Wist u dat Zwolle met carnaval Sassendonk heet? Blauwvingers kleden zich het uitbundigst van alle carnavalvierders. De boerenkiel heeft al jaren geleden plaatsgemaakt voor een zelfgemaakt fantasiekostuum.
Zwolle staat bekend als groenste gemeente van Nederland, vanwege de veelheid aan mooie parken, die ecologisch worden onderhouden. Niet alleen blauwe, ook nog eens groene vingers dus!

Niet schrikken als u in het centrum van Zwolle rondloopt. Het is er vergeven van de koeien. Een aantal kunstenaars heeft 30 levensgrote koeien gemaakt! Die lopen niet weg, maar u wel! U loopt namelijk met uw groepje collega’s, familie of vrienden heerlijk door de stad en struint alle bezienswaardigheden af. Tussendoor pauzeert u in een eetcafé of restaurant voor een heerlijk voor-, hoofd- of nagerecht. En check wel even uw eigen vingers aan het eind van de avond. Wie weet bent u zo enthousiast over Zwolle geworden dat ze blauw zijn geworden!

Programma-indicatie:
18.00 - 19.00 Voorgerecht
19.00 - 19.45 Rondleiding
19.45 - 20.45 Hoofdgerecht
20.45 - 21.30 Rondleiding
21.30 - 22.00 Nagerecht

Optioneel:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 7,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!
Ligging:

Zwolle
Aantal personen:

van 10 tot 200
Werkzaam in:


Steekwoorden:



::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Stuur uw vraag rechtstreeks naar deze aanbieder. Nadat deze verstuurd is, krijgt u direct de contactgegevens en het telefoonnummer van deze aanbieder in beeld, en op uw e-mail adres.
Deze aanbieder zal uw opmerkingen/ vragen lezen en u meer info geven (per mail of telefoon).

Uw aanhef: *
Uw naam: *
Uw bedrijfsnaam:
E-mail adres: *
Telefoonnummer: *
Tweede tel.nr.:
Geplande datum:
Aantal personen:
Uw adres en huisnummer:
Uw postcode:
Uw plaatsnaam:
Opmerkingen:
 Gooves nieuwsbrief


*) Gooves biedt een overzicht van aanbiedingen in de wereld van toonaangevende locaties en Bedrijfsuitjes. Gooves wordt een keer in de drie weken digitaal verstuurd. Uw gegevens worden niet voor andere doeleinden gebruikt.
Naar boven