Deze activiteit in coronatijd? De activiteit wordt afgestemd op de huidige richtlijnen rondom het coronavirus. Wij organiseren het uitje op 1,5 meter afstand van elkaar. Vragen of meer informatie? Neem gerust contact met ons op.
Denken jij en je collega’s veel verstand te hebben van muziek? Van een megahit van Queen tot oorverdovende herrie van Vollbeat, alles komt aan bod!! Lees dan snel verder om te zien wat deze muzikale quiz inhoudt!
Wij sturen jullie onze eigen lopende muziek-encyclopedie ( lees spelbegeleider). Met zijn grote scala aan verschillende muzieksoorten gaan jullie in teams van +/- 7 personen de strijd met elkaar aan om die felbegeerde prijs!
Met de ‘Epic Music Quiz’ komen jullie erachter hoe goed jullie kennis is over de hits van 1980 tot nu.
Rondes:
Raad de Artiest: Waarbij er enkele fragmenten worden afgespeeld. Van deze fragmenten moet er geraden worden wie de artiest van het nummer is.
Crazy Covers: Waarbij enkele fragmenten gecoverd zijn op een creatieve manier. Kun jij raden wie de artiest van dit nummer is?
Headphone Heroes: Waarbij je je teamgenoten kunt uitdagen om een nummer te zingen. Hierbij krijgt hij of zij alléén een koptelefoon op. Het is de bedoeling dat er geraden wordt wat de titel van het nummer is dat gezongen wordt.
DJ Mega Mix: Hoe goed ken jij de songtekst van de hits van tegenwoordig? Er worden fragmenten afgespeeld en het is aan jullie om te raden wat er op de weggelaten delen gezongen zou moeten worden.
Google Translate: Nummers klinken leuk wanneer je ze hoort in de originele staat, maar wat nou als ze vertaald worden voorgelezen. Heb jij genoeg kennis over het nummer om de originele versie te herkennen?
Play Back: Kun jij raden wat de titel van een nummer is wanneer het lied achterstevoren wordt afgespeeld?
Keuzeronde: Verrassingsronde, Live zanger ronde (NL talig) of de hilarische dansronde!
Voor de slimmerikken onder ons: telefoons zijn verboden;)
Hongerig geworden?
Wij kunnen tijdens, vooraf en/of achteraf een lunch of diner regelen. Laat het ons gerust weten. Voor bedrijfsuitjes hebben wij verschillende leuke restaurants en lunchrooms ter beschikking.
Tot Snel! Wij organiseren het graag voor jullie!
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.
Nieuwsgierig naar meer van onze coole teambuilding activiteiten? Klik op het tabblad andere activiteiten van dit bedrijf voor Crazy 88, Wie is de Rat, Foute Bingoshow, Vetste quiz, Virtual reality en nog veel meer….