Sportief & Actief Bedrijfsuitje

Filteren

Filters

Lente 2023
Spel & Ontspanning
City & Beachgames
Sportief & Actief
Workshops
Creatieve uitjes
Teambuilden
Eten, Drinken, & Feesten
Incentives
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
250 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor water
  • Outdoor sport en actie
  • Indoor sport en actie
  • Fun op wielen
  • Outdoor lucht
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    “Fight like Jason Bourne”

    Dat is de titel waaronder bekende tijdschriften in 2010 al schreven over ons zelfverdedigingssysteem. Tijdens onze workshop leren we jullie in grofweg 2 uur hoe je dit systeem gebruikt om jezelf te beschermen in meerdere situaties, zowel tegenover een ongewapend persoon als tegenover iemand met een mes of pistool. 

    Het systeem is ontwikkeld door de Amerikaanse Navy Seals (close-quarter-combat), waar onze hoofdinstructeur Guus Pownall ook is opgeleid. Guus geeft deze workshops al meer dan 20 jaar bij zeer uiteenlopende bedrijven, waaronder de jaarlijks terugkerende cursus voor het personeel van het Ministerie van Defensie.

    In een enkele workshop is het voor een groep van 6 tot 20 personen al mogelijk om alle beginselen te leren en de beste verdediging tegen grofweg 10 verschillende standaard aanvallen onder de knie te krijgen. Naast de techniek is ook het mentale aspect van groot belang, wat het ook een leuke workshop maakt voor vriendengroepen of collega’s. Het idee is namelijk dat het overwinnen van grof geweld alleen lukt door bij jezelf kort een knop om te zetten en zelf asociaal geweld te gebruiken, iets wat de meeste personen (zo ook onze eigen instructeurs) van nature liever niet doen. In een groep van bekenden kan men elkaar helpen om deze mindset te bereiken.

    We bieden een veilige en inclusieve leeromgeving waar iedereen, ongeacht leeftijd, geslacht of fysieke conditie kan leren hoe je jezelf kunt beschermen. Onze cursus is geschikt voor beginners en gevorderden en we passen de training aan op het individuele niveau.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 60 personen

    Programma:
    15.30 uur: Ontvangst met koffie/thee en een versnapering

    16.00 uur: Rondleiding door de whiskystokerij
    Eind 2019 werd Bus Whisky succesvol gelanceerd als nieuw Nederlands whiskylabel. In amper drie jaar tijd groeide de whisky start-up van de Heische Hoeve uit tot de tweede whiskyproducent van Nederland. Deze Single Malt, Single Cask én Single Estate whisky wordt gestookt op de boerderij. En we telen onze eigen brouwgerst! In een sfeervolle ambiance kom je van alles te weten over het het maken van Bus Whisky in de duurzaamste whiskystokerij ter wereld en neem je de proef op de som.

    17.00 uur Laser kleiduifschieten
    Ervaar al het plezier van laser kleiduifschieten op een veilige manier zonder de terugslag en gevaren van scherpe munitie en puin van gebroken kleiduiven. Deze buitenactiviteit is geschikt voor zowel beginnende als ervaren schutters. Het systeem maakt gebruik van jachtgeweren die onzichtbare laserstralen afvuren. Spelers schieten op de kleiduiven die boven de wijngaard van de heische Hoeve worden afgevuurd en treffers worden automatisch geregistreerd. Kleiduiven kunnen vanuit verschillende posities worden gelanceerd en met verschillende snelheden en hoeken. De schutters staan overdekt, dus het uitje is ook prima te doen bij wat mindere weersomstandigheden!

    18.00 uur Borrelmoment
    De Heische Hoeve werkt met een open bar systeem, dus je mag zelf pizza maken en je eigen biertje tappen! We hebben een fantastisch eigen streekbier op de tap. En onze arrangementen zijn alles-inclusief, dus je kunt onbeperkt genieten van al deze heerlijke lekkernijen uit de streek! Ook staan tijdens jullie verblijf gezonde fruitsappen en onbeperkt biologisch handfruit tot jullie beschikking.

    18.30 Dinerkeuze
    Optie 1: Pizza-workshop 
    Heb jij wel eens een pizza met streekproducten gemaakt in een ambachtelijke hout - oven ? Een interactieve manier om het diner casual, ontspannen en interactief vorm te geven. Met aandacht voor foodwaste en gebruik van verse ingrediënten en kruiden uit de eigen moestuin en boomgaard, aangevuld met vis uit de forelvijver, wildpluk en mooie groenten en kazen van boeren uit de buurt.
    Optie 2: BBQ met streekproducten
    Onze BBQ's bestaan uit mooie vleesproducten van door ons persoonlijk geselecteerde boeren. Maar we hebben ook aandacht voor het grillen van forel, zalm, mooie groenten en paddenstoelen. Ook de salades en sauzen zijn veelal huisgemaakt met producten van eigen boerderij. De whiskystokerij van de Heische Hoeve zorgt voor een eigen signatuur met bierbostelstokbrood en natuurlijk huisgemaakte whiskysaus. Leuk & interactief omdat je samen gaat grillen!
    Optie 3: Drie gangen verrassingsdiner 
    In de keuken van de Heische Hoeve staat farm-to-table cuisine centraal. Onze koks koken met verse producten van eigen boerderij en koken dus vanzelfsprekend met de seizoenen.

    Kijk voor meer informatie over ons restaurant op:
    https://www.buswhisky.com/boerderijrestaurant
     
    21.00 uur Einde van een geslaagd bedrijfsuitje!

    Inclusief

    • Ontvangst op een unieke lokatie met onbeperkt koffie/thee/frisdrank en een lekkernij uit de streek.
    • Alle genoemde outdoor- en buitensport activiteiten.
    • Borrel bij terugkomst op De Heische Hoeve.
    • Open bar concept met onbeperkt drankjes (wijn, bier, fris).
    • Zelf je eigen biertje tappen!
    • Goede bereikbaarheid en gratis parkeergelegenheid voor 100 auto's voor de deur.
    • Mogelijkheden voor leuke relatiegeschenken.
    • Combinatiemogelijkheden met vergaderingen.
    • Gratis busvervoer vanuit heel Nederland en België vanaf 40 personen.
    15 - 100 personen

    Stap aan boord van een wel heel bijzondere boot en je waant je meteen in een andere wereld. Een boot die lijkt op een varend terras en van waar af je kunt genieten van het uitzicht, het water, de mooie omgeving en je bijzondere gezelschap.

    Het genieten begint meteen met een heerlijk welkomstdrankje en een gastvrije kapitein. Jullie varen op jullie eigen privé terras een prachtige route en onderweg zijn er lekkere hapjes en drankjes. Zo wordt dit een heel ontspannen uitstapje van begin tot eind.

    Je kunt je vaartochtje en je culinaire wensen helemaal zelf en op maat afstemmen of kiezen voor een van de pakketten voor borrel en barbecue, borrel en hapjes, bierproeverij en hapjes, varen en borrel of vergaderen en lunch. Van een tochtje op dit meer wil je alleen maar meer!

    6 - 18 personen

    Een geweldige combinatie indoor activiteiten
    Een gezellig en verrassend indoor programma, geschikt voor groepen van alle leeftijden. Deze activiteit kan zowel overdag als ’s avonds plaatsvinden, gecombineerd met onze diverse catering mogelijkheden.

    Programma
    Dit indoor spelprogramma, bestaande uit de boeiende onderdelen curling, handboogschieten en klimmen, zal u op een aangename en spectaculaire manier vermaken. Na een korte instructie door onze professionele begeleiding, kunnen alle onderdelen, ongeacht leeftijd en conditie, worden verricht. Dit gezellige groepsuitje wordt gedaan in wedstrijdvorm. Ook kunt u een klimdiploma verdienen als u de moeilijkste klimroute met succes aflegt. Na afloop volgt er een uiteraard een feestelijke prijsuitreiking voor de beste teams!

    Catering
    U heeft de keuze uit diverse prima verzorgde buffetten of één van onze lunches. U kunt het zo uitgebreid mogelijk maken als u zelf wilt. Voor een afsluitende borrel of de drankjes tijdens het eten bieden wij diverse drankenarrangementen.

    Stel uw eigen programma samen
    Deze activiteit is prima geschikt als bedrijfsuitje of familiedag of uitje. U kunt deze activiteit bijvoorbeeld ook combineren met een vergaderarrangement of overnachting. Wij stellen graag in overleg met u het meest geschikte programma samen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    20 - 150 personen

    Zeilschip Bounty biedt bedrijven de optimale mogelijkheden voor diverse teambuildingsactiviteiten. Versterk de team spirit door samen de zeilen te hijsen en de nieuwe koers van het schip en je team te bepalen.

    Bounty biedt zowel binnen als buiten gelegenheid om diverse activiteiten plaats te laten vinden. Er zijn er mogelijkheden tot diverse spellen en maatwerk trainingen aan boord onder begeleiding van een professionele coach / trainer.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 45 personen

    Bijna 1.000 vierkante meter fun op ons luchtkussenpark!

    Voor kinderen en volwassenen (dus nee, niet passief toekijken: meedoen!) is hier pure fun te beleven! Gooi de remmen los op de obstakels, challenges en wedstrijdelementen. Ben jij de snelste met Catch the Light of ben jij de winnaar bij Last Man Standing? En hoe snel leg jij de Obstacle Course af?

    Pssst.. wij beschikken ook over een te gek Freerun gedeelte!

    1 - 100 personen

    Wij verzorgen Electric tours op maat door alle steden van Nederland en België. Voor een selectie van steden hebben wij diverse vaste routes uitgestippeld voor een aantrekkelijke prijs.

    Het voordeel van een Electric tour is dat wij de grootste verhuurder van electrische voertuigen zijn die op iedere gewenste locatie kan komen in heel Nederland en België.

    Wat houd een Electric tour in?
    Een Electric tour begint met het vooraf uitkiezen van het voertuig waarmee u deze tour mee wilt maken, bij aanvang van de opdracht doen wij de ontvangst en een uitleg van de voertuigen.

    Vervolgens krijgt elke deelnemer individueel uitleg over het voertuig en kan er gereden worden. Zodra de instructeurs zien dat de deelnemers goed genoeg zijn om zelfstandig te kunnen rijden gaan we op pad en wordt er een leuke tour gemaakt vanaf de desbetreffende locatie.

    Segway tour                              (2 uur - van 24 tot 100 personen)
    E-Scooter / E-Chopper tour  (2 uur - van 24 tot 200 personen)

    Er kan ook een combinatie gemaakt worden van de aangeboden voertuigen.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    1 voertuig prijs vanaf € 64,50 p.p excl. btw
    Wisselprogramma met Segway én E-Chopper vanaf € 74,50 p.p excl. btw
    Prijzen zijn inclusief transport en begeleiding van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!  Segway Tour al vanaf 8 personen op onze locatie!

    24 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Bubble voetbal of Bubbelbal! Het sensationele teamuitje voor wie van voetbal houdt!Ga de strijd aan met je vrienden, teamgenoten of collega’s! Ideaal als bedrijfsuitje, teamuitje voor voetbalteams of vrijgezellenfeest!   Bubble voetbal is het maffe spel waarbij je tegenstander de andere kant van het veld op beukt! Het leuke hieraan is dat je er niets van voelt en dat het ongevaarlijk is. Je kunt dus elkaar ongecontroleerd te lijf gaan. Een hilarisch uitje!  

    Wat staat je te wachten tijdens Bubble Voetbal?
    Uiteraard gooien we je niet zomaar in het diepe. Na een relaxte ontvangst krijg je een uitgebreide speluitleg. Zodat je alle ins en outs kent. Vervolgens maken we teams en deze krijgen een laatste briefing over de te volgen strategie om elkaar omver te kegelen. Na het eerste fluitsignaal begint de strijd. Wie wordt ondanks de vele “overtredingen “de winnaar van dit hilarische spel? 

    Neem contact op voor de mogelijkheden. Bubbelbal is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels, Duits en het Frans).

    Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie. Wij hebben reeds meerdere locatie die wij hiervoor kunnen benaderen. Op een eigen locatie, lokaal voetbalveld, bos of park is ook mogelijk.

    Vul voor meer info of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
    Dit spel is coronaproof te spelen. Vraag naar de mogelijkheden!

    12 - 5000 personen
    Met zijn allen samenwerken aan één gezamenlijk eindresultaat, een gigantische Megavlieger! In kleine groepjes van 4 personen bouwt u met uw team één onderdeel van de Megavlieger. Als dan alle onderdelen klaar zijn voegen we deze allemaal samen zodat er een werkelijk gigantische Megavlieger ontstaat. Uiteraard versiert ieder team zijn of haar onderdeel naar wens. We kunnen de vlieger maken in uw bedrijfskleuren (kleuren bij benadering!) en uiteraard kunnen we ook heel groot het logo van uw organisatie op de vlieger terug laten komen.

    Als u met 200 man aan één vlieger samenwerkt en als die vlieger dan 2,5 uur later op het strand omhoog gaat (vaak tegen de verwachting van de deelnemers in) dan ontploft het strand bijna. Onder luid applaus en gejuich gaan deze kunstwerken de lucht in. Wilt u een originele teambuilding workshop waarbij alle neuzen letterlijk dezelfde kant op staan? Kom dan eens een Megavlieger bouwen!

    Neem gerust eens contact met ons op via onderstaand formulier en wij denken graag met u mee!
    40 - 600 personen

    Bent u op zoek naar een uniek uitje waarbij Spanning, Sensatie en Samenwerken hoog in het vaandel staan? Een variant op de escape room is Bos escape. Wij heten U van HARTE WELKOM, waarna we de deelnemers uitleg geven over dit veelbelovende programma.

    ESCAPE uit het bos!! Ontsnap en vindt als 1e de KLUIS. Je kunt de vrijheid terugkrijgen wanneer je de locatie van de kluis en de code hiervan weet te achterhalen. Door een speciale app te downloaden komen er vragen, raadsels en opdrachten naar voren die je met je team moet beantwoorden / uitoefenen. Het aangaan van uitdagingen en opdrachten, het oplossen van raadsels en het ontcijferen van codes zijn onderdeel van dit ultieme teamspel.

    Als iedereen weer op de plaats van bestemming is volgt een pauze zodat de deelnemers even lekker bij kunnen kletsen.

    Na de pauze staat er een nieuwe uitdaging voor u klaar. Een tocht, een belevenis die u werkelijk altijd bij zal blijven. U neemt met maximaal 4 personen plaats in de milieuvriendelijke tuk tuk waarna u een spetterende tour gaat maken. Midden in de Brabantse bossen probeert u de foto’s die u meekrijgt op de juiste volgorde te plaatsen en de bijbehorende vragen te beantwoorden.

    De heerlijke Toon Vertier wijn wordt aan het einde van deze escape dag uitgereikt aan het winnende team.
    Aansluitend eventueel: Buffet – Barbeque – Diner – Mega Wok.

    Vul voor meer informatie het aanvraagformulier in!

    8 - 400 personen

    Gelegen aan het Kurenmeer heeft TeamBiesbosch een prachtige eigen locatie aan de rand van Nationaal Park de Biesbosch. Hier kunnen wij voor u of uw bedrijf een fantastisch uitje organiseren. Op ons prachtige terrein aan het water hebben wij de mogelijkheid om voor jong en oud vele uiteenlopende activiteiten te organiseren. Of het nou om een leuk bedrijfsuitje, leerzame teambuilding, kinderfeestje, vrijgezellenfeest, gezellig schooluitje of uitgebreide training gaat?! TeamBiesbosch verzorgt de uitjes zoals u ze hebben wilt!

    BIESBOSCH EXPERIENCE, hét bedrijfsuitje met actie én natuurbeleving!

    TeamBiesbosch maakt de unieke combinatie tussen natuurbeleving en actief zijn in hét prachtige Nationale Park de Biesbosch! Dit schitterende natuurgebied ontdekken met de kano, sup of motorboot en dan als afsluiting outdoor lasergamen of samenwerken op 12 meter hoogte. Zin in een uitje van hoge kwaliteit, vol gezelligheid, veiligheid en op een prachtige locatie dan bent u bij TeamBiesbosch aan het juiste adres.

    Op onze locatie zijn ook vergaderarrangementen mogelijk!

    Mogelijke activiteiten:
    Outdoor-lasergame, kanotochten, klimmen, survival, kickbiken, kano-adventuretocht (GPS), boogschieten, vlotvaren, teamopdrachten, fietstochten, suppen, flintstone-auto rally, blaaspijpschieten, fluisterboottocht, zeilen, kratstapelen, monkeyklimmen, mastermind, aquagames, beachvolley, high team adventure, golf, trainingen en wintersport.

    Horeca
    Ook de horeca is vaak een essentieel onderdeel voor een compleet uitje. Wij zijn daar volledig op ingericht want op ons terrein kunt u zelfs kiezen uit 3 locaties om uw lunch of diner te nuttigen. De catering kan uiteraard volledig naar uw wensen worden verzorgd.

    Duurzaam & veiligheid
    TeamBiesbosch onderscheidt zich met duurzaam en veilig ondernemen. Uniek in de Biesbosch met Green Key. Onze uitjes zijn TÜV gecertificeerd en wij werken volgens de veiligheidsnormen van de Vebon en SVWB.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 1000 personen

    Heb jij de échte Robinson Crusoe in je? Speel met je gezelschap nu zelf Expeditie Robinson. Dit is een zenuwslepend avontuur dat je niet mag missen!

    Mogelijk op elke ruime locatie
    Van kracht- tot eetproeven en van teamvorming tot heuse executies, alle bekende aspecten van Expeditie Robinson komen naar voren. Strijd met én tegen elkaar in dit gewaagde teamuitje. Welk team weet zich tot echte Robinson te kronen en gaat er aan de haal met de felbegeerde trofee?

    Iedereen binnen het team heeft een belangrijke rol. Er staan verschillende proeven en opdrachten op het menu. Aan jullie team de taak om deze proeven beter uit te voeren dan andere teams. Verschillende kwaliteiten zijn vereist. Dit is hét ideale teamuitje met spanning, sensatie en teambuilding!

    Tijdsduur: 2,5 uur.
    Prijs: 
    vanaf €29,50 p.p.
    Groepsgrootte: 
    vanaf 20 personen. Ideaal voor meerdere teams en grotere groepen.
    Onze tip: combineer Expeditie Robinson met een lunch, diner of borrel! 

    20 - 1000 personen

    De activiteit Archery Tag kan zowel indoor als outdoor worden gespeeld en voor alle leeftijden. Wij zetten een veld uit en hierop strijd je in teams (8 tegen 8) van twee tegen elkaar. Je uitrusting bestaat uit een veiligheidsmasker, handboog en twee speciale veiligheidspijlen. Je target verstop je ergens in het speelveld en bouwt bunkers ter bescherming.
    Als het start signaal heeft geklonken ga je op pad om zo veel mogelijk pijlen te verzamelen. Je kan scoren door op de targets van je tegenstander te schieten. Elke tegenstander die je raakt is uitgeschakeld. Doordat je per speler maar twee pijlen hebt, wordt je uitgedaagd om je te bewegen over het veld en munitie te vinden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    10 - 100 personen

    Tuk Slogan Tour
    Een origineel bedrijfsuitje!! De Tuk slogan tour. De tuk slogan tour is een belevenis die u werkelijk altijd bij zal blijven. Op de Thaise Tuk Tuk voorzien van "schone" uitlaatgassen rijdt u met uw gezelschap door de mooiste plekjes die ons land rijk zijn.

    Uw tocht voert door de meest karakteristieke dorpjes in een natuurlijke omgeving. Onderweg heeft u de mogelijkheid om in een Brabantse horecagelegenheid de inwendige mens te voorzien van wat nat. Een tocht boordevol belevenis en avontuur dat in uw geheugen gegrift zal staan. (3 uur durende route).

    Lunch
    Een heerlijke lunch kan er geserveerd worden met o.a. broodjes, zoet en vleeswaren. Een gekookt eitje, een slaatje, koffie en thee zal niet ontbreken.

    Puzzelrit op meermansfiets
    U neemt plaats op de vierwielige trapkarren. Elk team ontvangt een routebeschrijving met puzzelopdrachten. Halverwege de tocht krijgt u een consumptie aangeboden. 

    Jaren later zal deze dag nog in uw geheugen gegrift staan. Diversiteit aan onderdelen en totaal nieuw in Nederland de Tuk Tuk Tour! U beleeft bijzonder veel Plezier, sfeer en gezelligheid. Een TOPDAG voor iedereen! 

    Mogelijk om uit te breiden met: Buffet – Barbeque – Diner – Mega Wok.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    8 - 84 personen

    BBQ zeilcruise op driemaster
    Stap aan boord van een driemaster en ga een middag, dag of avond met uw collega’s het water op. Een combinatie van lekker uitwaaien, borrelen en BBQ’en tijdens een ontspannen vaartocht met schipper en crew. Speciaal voor personeelsuitjes hebben wij zéér scherp geprijsde all-in-arrangementen voor een wel heel bijzonder bedrijfsuitje.

    Samen relaxen op het achterdek of actief meezeilen
    Terwijl u tijdens de vaartocht op het achterdek geniet van de omgeving en een oneindige horizon, komt u volledig tot rust. Heeft u collega’s die actief willen meehelpen met het hijsen van de zeilen of even achter het roer willen staan? Ook dat kan. Alles mag, niets moet! De driemasters Abel Tasman, Stedemaeght en Willem Barentsz zijn de ideale locatie voor qualitytime met uw collega’s tijdens een borrel en barbecue.

     

    All-inclusive arrangementen voor uw bedrijfsuitje
    Speciaal voor bedrijfsuitjes hebben wij all-inclusive arrangementen voor een programma van 4 uur, 6 uur of 8 uur zeilen, borrelen en barbecueën. In dit volledig verzorgde vaararrangement zijn inbegrepen:

    • Scheepshuur en crew (4, 6 of 8 uur)
    • Een welkomstdrankje
    • Barbecue
    • Binnenlands gedistilleerde drankjes


    U kunt het arrangement tegen een meerprijs uitbreiden met leuke activiteiten, zoals:

    • Casino of RIB (Powerboat) varen
    • Workshop Barista koffie maken of Cocktails maken
    • Muziek of DJ
    • Of uw eigen ideeën
    46 - 150 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een lekker actief en sportief bedrijfsuitje? Dan zit u goed! Want op WegmetdeBaas vindt u een mooi overzicht van actieve en sportieve bedrijfsuitjes in heel Nederland. Of u nu op zoek bent naar een sportief bedrijfsuitje in Gelderland of een actief bedrijfsuitje in Noord-Holland, wij hebben het voor u verzameld. Gaat u lekker het water op, of gaat u tijdens en sportief bedrijfsuitje liever de weg op met bijvoorbeeld een gemotoriseerd bedrijfsuitje

    Bij een sportief bedrijfsuitje kun je natuurlijk ook denken aan een bedrijfsuitje op het strand, een heuse beachgame!

    Een sportief bedrijfsuitje bevorderd de sfeer binnen het team. Dit werkt ook door op het werk. Lekker actief met elkaar bezig zijn tijdens een bedrijfsuitje helpt ook om elkaar op een andere manier te leren kennen, en ook dit bevorderd de sfeer binnen het team. Ga er lekker op uit tijdens jullie actieve bedrijfsuitje. En na een sportief dagje is het natuurlijk heerlijk om daarna met elkaar aan te schuiven voor een lekker diner, een bbq of iets anders.